Telefon : 0850 303 99 34
7/24 Servis Ekibimizle Bir Telefon Uzaklığındayız
   0850 303 99 34
  0850 303 99 34
Çağrı Merkezi
0850 303 99 34
Numarasından Arıza
Kaydı Oluşturabilirsiniz.
Yaygın Servis Ağı Philips Çağrı Merkezimiz Hizmetinizde
Philips servisi için 0850 303 99 34 no'lu çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Gezici servis ekiplerimiz sayesinde İstanbul'un tüm ilçelerine Philips servis hizmeti sunuyoruz.
Beyaz Eşyaların kullanım alanları oldukça geniş olmakla beraber soğutma alanında olduğu gibi ısınma alanındada beyaz eşyalar kullanılmaktadır. Isınma alanında kullanılan klimalar bir sorun yaşandığında kışın o çetin gelen rüzgarlar, yağmurlar ve aynı zamanda da karlar ile birlikte dondurucu soğukların eşiğinde kalırız. Bu sorunları ortadan kaldırmak için de kaliteli bir Beyaz Eşya Servisi bulmanız gerekiyor. 

Beyaz Eşya markalarında başta olmak üzere; Philips, Bosch, Arçelik ve daha birçok markanın en özenli şekilde ürettiği, sattığı ürünlerde sorun yaşanırsa oldukça zor günler de kapınızda demektir. Su ısınma problemleri ya da peteklere sıcaklık gitmeme problemleri ile karşılan Beyaz Eşyalar sahipleri bu dertlerden muzdariplik yaşadığı için beyaz eşyaları tercih etmektedirler. 
Beyaz eşya Servis ile evlerinizi ısıtmak ve soğutmak için kullanılanlarından bir tanesi de klimalar olmaktadır. Özellikle büyük evlerde, ofis ve iş yerlerinde daha çok tercih edilen Klimalarda su akıtma sorunları yaşanabiliyor olması ya da ayarlamalarında sorun yaşanabiliyor olması insanları klima ile ısınma ve soğutma ihtiyacına sürüklemektedir.
MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN
RANDEVU OLUŞTURUN